Inżynier I linii wsparcia

Intebuco Polska Sp. z o.o.

Miejsc pracy: Chorzów

Wyróżnia nas indywidualne podejście do naszych klientów, z którymi bardzo blisko współpracujemy. Tak samo indywidualnie podchodzimy do każdego członka naszego teamu – wzmocnimy Twoje silne strony, przeszkolimy i udoskonalimy w obszarach, w których jesteś słabszy. Mimo to, iż robimy wielkie rzeczy nie jesteśmy duża firmą, więc u nas nie stracisz swojej indywidualności. Jeśli chcesz dołączyć do młodych profesjonalistów, którzy prace traktują jako swoją pasję, aplikuj do nas już dziś i zostań członkiem naszego zespołu. Z pewnością nie będziesz się nudzić - robiąc to co lubisz - w miłej atmosferze, realizując swoje życiowe cele.

Zadaniem pracownika będzie przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników oraz diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych, jak również pomoc przy serwisowaniu sprzętu i infrastruktury IT oraz instalacji i konfiguracji sprzętu i oprogramowania.

Obowiązki:

  • przyjmowanie i klasyfikacja zgłoszeń w systemie serwisowym,
  • wsparcie użytkowników systemów informatycznych, rozwiązywanie incydentów i problemów,
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z awariami urządzeń i systemów informatycznych,
  • obsługa techniczna sprzętu komputerowego,
  • instalację oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)zapewnienie użytkownikom wsparcia w ramach pierwszego kontaktu.

Nasze wymagania:

  • biegła obsługa komputera i znajomość środowiska systemu operacyjnego Microsoft Windows,
  • wykształcenia kierunkowego o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów ze sprzętem PC,
  • zaangażowanie, sumienność, skrupulatność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • jesteśmy otwarci także na kandydatów bez doświadczenia, dla nas liczy się Twoja wiedza i pasja, a doświadczenie zdobędziesz z nami.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, dodatkowe premie i dodatki,
  • ciekawą pracę w gronie młodych profesjonalistów z pasją do swojej pracy,
  • kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT,
  • możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych, szkolenia z IT,
  • dogodną lokalizację pracy, nie będziesz musiał jeździć po Polsce - praca na miejscu, żadnych delegacji,
  • pakiet benefitów, m.in.: kartę Multisport, imprezy integracyjne i dobrą kawę,
  • stawiamy na bardzo dobrą atmosferę w pracy, gdyż tworzymy zgrany zespół – razem możemy więcej,
  • praca na laptopie z minimum 2 monitorami i na ergonomicznym fotelu w klimatyzowanym pomieszczeniu z oknem ;)
  • parking pod firmą,
  • mówimy wyłącznie po polsku.

Sądzimy, że zatrudnianie pracowników o zróżnicowanych umiejętnościach stanowi podstawę naszego rozwoju i sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy w oparciu o indywidualne doświadczenie i kwalifikacje naszych kandydatów. Cenimy ich zamiłowanie do odkrywania, tworzenia, upraszczania i budowania. Stawiamy na kreatywność, przecież w IT nie może jej zabraknąć. U nas jest miejsce dla indywidualistów oraz dla tych, którzy cenią grę w zespole.

W INTEBUCO w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia oraz kompetencji zawodowych możemy zaproponować Ci również inne stanowiska związane z IT (od consultingu, poprzez programowanie i serwis, po sprzedaż usług).

Mile widziani studenci ostatnich lat studiów - pracodawca dostosowuje się do zajęć na uczeni. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dołącz do naszego zespołu - aplikuj już dziś!

Napisz do nas na praca@intebuco.pl lub zadzwoń 22 20 50 433, 32 790 99 77