Udostępnij:

II edycja Biegu Charytatywnego "Wybiegaj Życie!"

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2018-05-14 09:05:00

Już 3 czerwca 2018 r. odbędzie się II edycja Biegu Charytatywnego na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej „Wybiegaj Życie!”. W tym roku Partnerem Głównym tego wyjątkowego wydarzenia po raz pierwszy została Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. 

Start biegu odbędzie się o godz. 11.30 dla dzieci oraz 12.00 dla dorosłych przy Amfiteatrze na Promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie. Trasa w większości będzie przebiegać przez teren Lasku Aniołowskiego.

Uczestnicy wystartują na dystansach:

  • 400 m (dystans dziecięcy do 13 r.ż.)
  • 1 km 
  • 5 km 
  • 10 km 

Każdy zawodnik w ramach startu otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę, numer startowy, baton energetyczny, wodę i poczęstunek. Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną oraz gwarantują niezapomniane wrażenia i świetną zabawę.

Aby wziąć udział w Biegu Charytatywnym należy: 

  1. wypełnić formularz zgłoszeniowy,
  2. wpłacić opłatę startową w formie darowizny w wysokości min. 30 zł,
  3. przynieść ze sobą zaświadczenie biegacza (dostępne na stronie www.wybiegajzycie.pl),
  4. odebrać pakiet startowy w dniu biegu.

Dodatkowo w dniu biegu powstanie KĄCIK DLA DZIECI z licznymi atrakcjami dla najmłodszych.

JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ NA WWW.WYBIEGAJZYCIE.PL 

I WYBIEGAJ ŻYCIE RAZEM Z NAMI.


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi