Udostępnij:

Siatkarze Norwid Częstochowa kolejny rok ze wsparciem Koksowni Częstochowa Nowa

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2018-11-02 00:00:00

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z. o.o. - uznany na ryku europejskim producent najwyższej jakości koksu, produktów węglopochodnych i gazu koksowniczego – przedłużyła na kolejny rok umowę sponsorską z Klubem Sportowym Norwid Częstochowa. Spółka będzie wspierać częstochowskich siatkarzy w ramach rozgrywek I Ligi Mężczyzn oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Dodatkowo pracownicy koksowni będą mogli rozwijać swoje umiejętności gry w piłkę siatkową raz tygodniu bezpłatnie korzystając z hali sportowej przy LO im. C.K. Norwida.


Klub powstał ponad 15 lat temu, przy IX Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Częstochowie, skupiając się na szkoleniu i trenowaniu dzieci i młodzieży z gry w piłkę siatkową. W 2016 roku Norwid Częstochowa zadebiutował w I Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn. Do tej pory klub może poszczycić się dorobkiem m.in.: 8 tytułów Mistrzów Polski Juniorów i Kadetów, 2 srebrnymi medalami Mistrzostw Polski Kadetów, 2 brązowymi medalami Mistrzostw Polski Juniorów, Mistrzostwem Polski Kadetów w Siatkówce Plażowej, medalami Mistrzostw Świata i Europy.


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi