Udostępnij:

Gala Jubileuszowa REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. online

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.

2019-08-28 09:00:00

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na transmisję na żywo Gali Jubileuszowej REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. Uroczystość odbędzie się w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Relację z wydarzenia będzie można oglądać w poniedziałek 9 września 2019 r. od godziny 19.00 na naszej stronie internetowej.
 

Program Gali Jubileuszowej:

  • Uroczyste otwarcie Gali o godz. 19:00 - „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” (Henry Ford)
  • Nuta wspomnień i osiągnieć przeplatana doznaniami muzycznymi, których dostarczą polscy artyści oraz orkiestra pod batutą Krzesimira Dębskiego
  • Występ Gwiazdy Wieczoru
  • Bankiet
     
Zapraszamy na transmisję Gali Jubileuszowej REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.,
która rozpocznie się 9 września br. o godzinie 19:00.
 
Kliknij w poniższy przycisk, aby przejść do strony z transmisją.


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi