Udostępnij:

Konsultant ds. wdrożeń ERP – HR

Intebuco Polska Sp. z o.o.

Miejsc pracy: Chorzów

Na stanowisku konsultanta ds. wdrożeń, będziesz odpowiadać za wdrożenia, modyfikacji i rozwoju aplikacji klasy ERP oraz ich wsparcie w pracy z systemem. Jeśli cechuje Cię zdolność analitycznego i biznesowego myślenia, to dobrze trafiłeś. Stawiamy na ludzi dociekliwych, potrafiących słuchać i nawiązywać długoterminowe relacje z użytkownikami naszych aplikacji. Pracujemy dla Klienta wewnętrznego na miejscu w naszym biurze w Chorzowie, nie wymagamy wyjazdów i delegacji. Będziesz częścią zespołu wdrożeniowego, który tworzą specjaliści z danej dziedziny, wzajemnie się uzupełniający i wspierający.

Zadania:

 • zbieranie i analizowanie wymagań użytkowników,
 • parametryzacja systemu klasy ERP,
 • szkolenia użytkowników systemu,
 • bieżące wsparcie serwisowe.

Wymagania: 

 • doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi (lub finansowo-księgowymi),
 • znajomość przepisów prawa pracy,
 • wykształcenie wyższe kierunkowe wspierające realizację ww. zadań,
 • znajomość języka SQL,
 • dodatkowym atutem będzie znajomość lub doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP.

Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • pracę w młodym zespole w atmosferze współpracy,
 • styczność z nowoczesnymi technologiami,
 • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia własnych kompetencji, w tym szkolenia i kursy,
 • pracę zgodnie z metodykami zwinnymi,
 • dogodną lokalizację pracy, nie będziesz musiał jeździć po Polsce, praca na miejscu, żadnych delegacji!
 • pakiet benefitów, m.in.: kartę Multisport, imprezy integracyjne i dobrą kawę.

Sądzimy, że zatrudnianie pracowników o zróżnicowanych umiejętnościach stanowi podstawę naszego rozwoju i sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy w oparciu o indywidualne doświadczenie i kwalifikacje naszych kandydatów. Cenimy ich zamiłowanie do odkrywania, tworzenia, upraszczania i budowania. Stawiamy na kreatywność, przecież w IT nie może jej zabraknąć. U nas jest miejsce dla indywidualistów oraz dla tych, którzy cenią grę w zespole. W INTEBUCO w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia oraz kompetencji zawodowych możesz rozwijać się w różnych dziedzinach IT (od consultingu, poprzez programowanie i serwis, po sprzedaż usług).

Powrót

Formularz kontaktowy

Uzupełnij przynajmniej jedno z poniższych
Plik nie może przekreczać 3MB! Typ pliku: .doc albo .pdf
* „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych 2016/679 (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam (-em) poinformowana (-ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi