KONSULTANT WSPARCIA APLIKACJI BIZNESOWYCH

Intebuco Polska Sp. z o.o.

"W INTEBUCO jesteśmy odpowiedzialni za proces tworzenia oprogramowania, począwszy od analizy wymagań funkcjonalnych, przez projektowanie architektury, development, aż po wdrożenie, stałe wsparcie oraz utrzymaniu i dalszy rozwój systemów. Podczas naszej pracy wykorzystujemy wiedzę z wielu dziedzin, a w naszym zespole znajdziesz osoby o rożnych kompetencjach. Razem tworzymy zgrany zespół. Pracujemy dla dużej grupy kapitałowej, przy wielu ciekawych i innowacyjnych projektach, które przynoszą nam wiele satysfakcji i dają możliwość rozwoju. Do tego miła i luźna atmosfera oraz odpowiednie wynagrodzenie sprawiają, iż praca u nas daje możliwość spełnienia zawodowego".

#oferta pracy: konsultant ds. wsparcia aplikacji biznesowych, konsultant ds. wdrożeń, JUNIOR /MID, wdrożeniowiec.

Miejsc pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

Zakresem obowiązków nowego pracownika będzie początkowo asysta, a następnie (po okresie szkoleń) samodzielna, jak i zespołowa praca w dziale wdrożeń systemów takich jak np.: ERP, CRM, BI itp. Będzie to doraźna pomoc naszym Klientom w obsłudze aplikacji, wdrażanie i serwisowanie rozwiązań oraz stały rozwój oprogramowania. Analiza procesów i wymagań biznesowych w zakresie oprogramowania, opisywanie i weryfikacja wymagań klientów dotyczących modyfikacji systemu.

  • analiza wymagań Klienta oraz kreowanie wizji produktu na podstawie określonych potrzeb,
  • prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej,
  • konfiguracja produktu wg potrzeb Klienta,
  • szkolenia użytkowników końcowych,
  • wsparcie merytoryczne i informatyczne dla Klientów,
  • aktywna praca z programistą i członkami zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne (studenci ostatnich lat studiów) informatyka, ekonomia informatyczna, ekonometria, finanse, rachunkowość, zarządzanie itp.,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • komunikatywność i zdolność nawiązywania dobrych relacji z klientem,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość procesów biznesowych,
  • dobra znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel.

Mile widziane:

  • znajomość któregoś z procesów np.: zasad sprzedaży i gospodarki magazynowej, naliczania płac, finansowo-księgowych i rachunkowości, controllingu,
  • znajomość lub doświadczenie z systemami klasy ERP, CRM itp. ,
  • podstawowa znajomość MS SQL, umiejętność obsługi baz danych SQL w zakresie wprowadzania i edycji danych,
  • umiejętność analizy procesów biznesowych,
  • doświadczenie na stanowisku konsultant/wdrożeniowiec, tester oprogramowania, programista będzie dodatkowym atutem,
  • zainteresowania informatyczne, ekonomiczne.

Oferujemy

  • kursy i szkolenia zawodowe oraz dofinansowanie lub pełne finansowanie kształcenia (szkoleń językowych, studiów podyplomowych),
  • pracę w młodym zespole profesjonalistów,
  • doświadczenie w pracy przy projektach dla dużej grupy kapitałowej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych,
  • studentom umożliwiamy kontynuowanie toku nauki i dostosowanie godzin pracy do zajęć na uczelni,
  • praca na terenie Śląska (praca stacjonarna),
  • wynagrodzenie i premie adekwatne do poziomu wiedzy,
  • dodatkowo pakiet benefitów.

Poszukujemy pracowników na pełen etat, stażystów oraz praktykantów. Szczególnie zainteresowani jesteśmy absolwentami i studentami ostatnich lat studiów.

Napisz do nas na praca@intebuco.pl lub zadzwoń 22 20 50 433, 32 790 99 77.