Udostępnij:

Oświadczenie o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną

ZARMEN Sp. z o.o. przyjmuje faktury wyłącznie drogą elektroniczną. Przed dokonaniem transakcji należy wypełnić oświadczenie.

Instrukcja procedury akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną:

Pobierz, wypełnij i podpisz oświadczenie.

Prześlij podpisane oświadczanie na adres zarmen@zarmen.pl lub na nasz adres korespondencyjny.

Zarejestrujemy Twoje oświadczenie w naszym systemie. Dopiero po rejestracji nasz system będzie przyjmował FV w formacie PDF. Pamiętaj, że nadawcami muszą być adresy podane w oświadczeniu. Jeśli któryś z adresów jest automatyczny dodaj dodatkowy adres do wymiany informacji.

Poinformujemy Cię o zarejestrowaniu oświadczenia, a także o odesłaniu FV bez księgowania w przypadku niezgodności FV z zamówieniem (np. brak protokołu, brak numeru zamówienia lub inne zgodne z OWRZ).

Możesz do nas wysyłać FV drogą elektroniczną na adres zarmen@zarmen.pl


 

  • .pdf Oświadczenie o akceptacji eFaktur dla dostawców ZARMEN Elektroniczne oświadczenie o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną dla dostawców wraz z instrukcją Zobacz Pobierz
  • .pdf Oświadczenie o akceptacji eFaktur dla odbiorców usług i towarów ZARMEN Elektroniczne oświadczenie o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną dla odbiorców usług i towarów Zobacz Pobierz
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi