Udostępnij:

Oświadczenie o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną

ZARMEN Sp. z o.o. przyjmuje faktury wyłącznie drogą elektroniczną. Przed dokonaniem transakcji należy wypełnić oświadczenie.

Instrukcja procedury akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną:

Pobierz, wypełnij i podpisz oświadczenie.

Prześlij podpisane oświadczanie na adres zarmen@zarmen.pl lub na nasz adres korespondencyjny.

Zarejestrujemy Twoje oświadczenie w naszym systemie. Dopiero po rejestracji nasz system będzie przyjmował FV w formacie PDF. Pamiętaj, że nadawcami muszą być adresy podane w oświadczeniu. Jeśli któryś z adresów jest automatyczny dodaj dodatkowy adres do wymiany informacji.

Poinformujemy Cię o zarejestrowaniu oświadczenia, a także o odesłaniu FV bez księgowania w przypadku niezgodności FV z zamówieniem (np. brak protokołu, brak numeru zamówienia lub inne zgodne z OWRZ).

Możesz do nas wysyłać FV drogą elektroniczną na adres faktura-elektroniczna@zarmen.pl


 

  • .pdf Oświadczenie o akceptacji eFaktur dla odbiorców usług i towarów ZARMEN Elektroniczne oświadczenie o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną dla odbiorców usług i towarów Zobacz Pobierz
  • .pdf Oświadczenie o akceptacji eFaktur dla dostawców ZARMEN Elektroniczne oświadczenie o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną dla dostawców wraz z instrukcją Zobacz Pobierz
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności GRUPY ZARMEN stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawcy Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

GRUPA ZARMEN świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

GRUPA ZARMEN jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności GRUPY ZARMEN obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Działalności GRUPY ZARMEN w tym zakresie obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi remontowe i modernizacyjne urządzeń oraz instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.