Udostępnij:

Aktualności

Kategorie

Aktualności Aktualności ze Spółek
Okładka newsa ELEKTROBUDOWA zmodernizowała rozdzielnice RG-1 i RG-2 w Koksowni Częstochowa Nowa

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o.

2023-09-07 10:30:31

We wtorek 5 września 2023 r. odbyło się uroczyste oddanie zrealizowanej przez spółkę ELEKTORBUDOWA inwestycji polegającej na modernizacji rozdzielnic RG-1 i RG-2 dla Koksowni Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Okładka newsa Promocyjna oferta cięcia wodą w KOFAMA Koźle

KOFAMA Koźle S.A.

2023-08-01 08:00:30

Zapraszamy Państwa do skorzystnia z wyjątkowej oferty precyzyjnego cięcia i obróbki materiałów za pomocą wody w promocyjnej cenie 120 zł netto / godz. w KOFAMA Koźle. Promocja trwa do końca września 2023 r.

Okładka newsa Stanowisko Koksowni Częstochowa Nowa wobec planów wprowadzenia składki solidarnościowej od nadmiarowych zysków za rok 2022

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2023-07-20 10:00:20

Wykaz przedsiębiorstw objętych daniną jest wybiórczy i nie merytoryczny – wyłączający duże i bogate spółki paliwowe, chemiczne i energetyczne oraz koncerny zagraniczne - a obciążający małe polskie przedsiębiorstwa i ich pracowników. 

Okładka newsa Nowa oferta sprzedaży węgla groszku 5 - 31,5 mm

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2023-07-19 10:00:50

Koksownia Częstochowa Nowa oferuje węgiel groszek 5 - 31,5 mm w cenie 1500 zł brutto/tona.

Okładka newsa „Transformacja przemysłowa – robi różnicę”, czyli HANNOVER MESSE 2023 z udziałem delegacji ZARMEN i ELEKTROBUDOWA

ZARMEN Sp. z o.o.

2023-04-21 09:30:11

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych HANNOVER MESSE to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. W tegorocznej 76 edycji udział wzięła liczna delegacja przedstawicieli spółek ZARMEN i ELEKTROBUDOWA należących do GRUPY ZARMEN.

Okładka newsa Koksownia Częstochowa Nowa partnerem sesji Hutnictwo na XV Europejskim Kongresie Gospodarczym 

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2023-04-19 09:00:11

XV Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Po raz kolejny jednym z partnerów sesji „Hutnictwo” jest Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.