Udostępnij:

Aktualności

Kategorie

Aktualności Aktualności ze Spółek
Okładka newsa Hutnictwo w Europie

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2024-04-29 14:40:48

Koksownictwo, będące jedną z gałęzi przemysłu ciężkiego ma strategiczne znaczenie dla biznesu w Polsce i na świecie, dlatego Marek Serafin Prezes Zarządu...

Okładka newsa ZARMEN z Gwiazdą Buildera

ZARMEN Sp. z o.o.

2024-04-10 10:00:16

ZARMEN sp. z o.o. został Gwiazdą Rankingu Buildera w kategorii najwyższy debiut wśród generalnych wykonawców. Prestiżowe wyróżnienie odebrał Michał Wcisło, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Techniczny ZARMEN sp. z o.o. podczas uroczystości, która odbyła się 9 kwietnia br. w Warszawie.

Okładka newsa ZARMEN FPA beneficjentem kolejnej transzy z programu „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.”

ZARMEN FPA Sp. z o.o.

2024-03-25 09:00:38

Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.”.

Okładka newsa Konsolidacja zakładów produkcyjnych ELEKTROBUDOWA w Warszawie i Koninie

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o.

2024-03-13 10:00:56

ELEKTROBUDOWA wiodący producent rozwiązań elektroenergetycznych, zakończyła proces konsolidacji produkcji, w ramach którego cała produkcja z Zakładu Produkcji Rozdzielnic w Warszawie została przeniesiona do Zakładu Produkcji Rozdzielnic w Koninie.

Okładka newsa Wiosenna #AkcjaRekrutacja KOFAMA Koźle 

KOFAMA Koźle S.A.

2024-03-04 10:00:16

KOFAMA Koźle S.A. rozpoczyna rekrutację inżynierów do pracy przy dwóch nowych projektach: budowa nowej linii prefabrykacji rurociągów dla ORLEN Południe w Jedliczu oraz budowa czwartego młyna cementu dla Górażdże Cement S.A.

Okładka newsa Produkcja rozdzielnic w Koninie wraca do rozmiarów z najlepszych lat

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o.

2024-02-29 11:00:36

ELEKTROBUDOWA od NOWA to nie tylko nasze hasło reklamowe, to fakt. Produkcja w naszym Zakładzie Produkcji Rozdzielnic w Koninie wraca do rozmiarów z najlepszych lat.

Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności GRUPY ZARMEN stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawcy Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

GRUPA ZARMEN świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

GRUPA ZARMEN jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności GRUPY ZARMEN obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Działalności GRUPY ZARMEN w tym zakresie obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi remontowe i modernizacyjne urządzeń oraz instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.