Udostępnij:

Aktualności

wszystkie artykuły
Okładka newsa ZARMEN z Gwiazdą Buildera

ZARMEN Sp. z o.o.

2024-04-10 10:00:16

ZARMEN sp. z o.o. został Gwiazdą Rankingu Buildera w kategorii najwyższy debiut wśród generalnych wykonawców. Prestiżowe wyróżnienie odebrał Michał Wcisło, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Techniczny ZARMEN sp. z o.o. podczas uroczystości, która odbyła się 9 kwietnia br. w Warszawie.

Okładka newsa ZARMEN i ELEKTROBUDOWA rozpoczyna współpracę z Uczelniami WSB Merito

ZARMEN Sp. z o.o.

2023-12-15 10:00:33

Należące do GRUPA ZARMEN spółki ZARMEN i ELEKTROBUDOWA podpisały umowę o współpracy z Uczelniami WSB Merito. Celem porozumienia jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz wiedzy pomiędzy studentami, wykładowcami, a biznesem. W ramach umowy pracownicy spółek będą mogli rozpocząć kształcenie na uczelniach na preferencyjnych warunkach finansowych.

Okładka newsa „Transformacja przemysłowa – robi różnicę”, czyli HANNOVER MESSE 2023 z udziałem delegacji ZARMEN i ELEKTROBUDOWA

ZARMEN Sp. z o.o.

2023-04-21 09:30:11

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych HANNOVER MESSE to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. W tegorocznej 76 edycji udział wzięła liczna delegacja przedstawicieli spółek ZARMEN i ELEKTROBUDOWA należących do GRUPY ZARMEN.

Okładka newsa ZARMEN i ELEKTROBUDOWA na 37. edycji EuroPOWER & 7. edycji OZE POWER

ZARMEN Sp. z o.o.

2023-04-14 16:05:24

„Transformacja energetyczna i przyszłość energetyki w Polsce” pod takim hasłem w dniach 13-14 kwietnia br. w  Warszawie odbyła się 37. Konferencja Energetyczna EuroPOWER & 7. OZE POWER. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele ZARMEN sp. z o.o. i ELEKTROBUDOWA sp. z o.o. 

Okładka newsa GRUPA ZARMEN na 29. Targach Pracy Politechniki Śląskiej

ZARMEN Sp. z o.o.

2023-03-31 13:30:48

20 marca 2023 r. odbyły się 29. Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności organizowane przez Politechnikę Śląską w Gliwicach. W Hali "Nowa" Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, na stoisku numer 63, wśród 120 wystawców oferty pracy prezentowała również #GRUPAZARMEN.

Okładka newsa ZARMEN i ELEKTROBUDOWA w Katowicach razem dla Szlachetnej Paczki

ZARMEN Sp. z o.o.

2022-12-13 11:00:00

W tym roku dla szlachetnego celu połączyliśmy siły pracowników dwóch prężnych spółek współpracujących w Katowicach, przy ul. Porcelanowej 12, ZARMEN sp. z o.o. oraz ELEKTROBUDOWA sp. z o.o. Dział HR wybrał rodzinę, która w tym roku wyjątkowo potrzebowała wsparcia. Pani Maria (86 lat) i pan Zenon (88 lat) tworzą piękne małżeństwo, a miłość, jaką się wzajemnie darzą, jest widoczna gołym okiem.

Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności GRUPY ZARMEN stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawcy Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

GRUPA ZARMEN świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

GRUPA ZARMEN jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności GRUPY ZARMEN obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Działalności GRUPY ZARMEN w tym zakresie obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi remontowe i modernizacyjne urządzeń oraz instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.