Udostępnij:

Aktualności

wszystkie artykuły
Okładka newsa „Transformacja przemysłowa – robi różnicę”, czyli HANNOVER MESSE 2023 z udziałem delegacji ZARMEN i ELEKTROBUDOWA

ZARMEN Sp. z o.o.

2023-04-21 09:30:11

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych HANNOVER MESSE to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. W tegorocznej 76 edycji udział wzięła liczna delegacja przedstawicieli spółek ZARMEN i ELEKTROBUDOWA należących do GRUPY ZARMEN.

Okładka newsa ZARMEN i ELEKTROBUDOWA na 37. edycji EuroPOWER & 7. edycji OZE POWER

ZARMEN Sp. z o.o.

2023-04-14 16:05:24

„Transformacja energetyczna i przyszłość energetyki w Polsce” pod takim hasłem w dniach 13-14 kwietnia br. w  Warszawie odbyła się 37. Konferencja Energetyczna EuroPOWER & 7. OZE POWER. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele ZARMEN sp. z o.o. i ELEKTROBUDOWA sp. z o.o. 

Okładka newsa GRUPA ZARMEN na 29. Targach Pracy Politechniki Śląskiej

ZARMEN Sp. z o.o.

2023-03-31 13:30:48

20 marca 2023 r. odbyły się 29. Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności organizowane przez Politechnikę Śląską w Gliwicach. W Hali "Nowa" Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, na stoisku numer 63, wśród 120 wystawców oferty pracy prezentowała również #GRUPAZARMEN.

Okładka newsa ZARMEN i ELEKTROBUDOWA w Katowicach razem dla Szlachetnej Paczki

ZARMEN Sp. z o.o.

2022-12-13 11:00:00

W tym roku dla szlachetnego celu połączyliśmy siły pracowników dwóch prężnych spółek współpracujących w Katowicach, przy ul. Porcelanowej 12, ZARMEN sp. z o.o. oraz ELEKTROBUDOWA sp. z o.o. Dział HR wybrał rodzinę, która w tym roku wyjątkowo potrzebowała wsparcia. Pani Maria (86 lat) i pan Zenon (88 lat) tworzą piękne małżeństwo, a miłość, jaką się wzajemnie darzą, jest widoczna gołym okiem.

Okładka newsa Szlachetna Paczka od ZARMEN sp. z o.o. w Jedliczu

ZARMEN Sp. z o.o.

2022-12-13 10:00:58

W zakładzie produkcyjnym ORLEN Południe w Jedliczu załoga ZARMEN sp. z o.o. z ogromnym entuzjazmem przygotowała fantastyczną paczkę dla wybranej rodziny. Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków zespołu, Pani Agnieszka z mężem Wojciechem oraz wnukami, 12 letnią Nadią i 14 letnim Piotrem, otrzymała piękną paczkę pełną prezentów.

Okładka newsa ZARMEN podpisał z KHNP porozumienie o współpracy w energetyce jądrowej

ZARMEN Sp. z o.o.

2022-11-10 11:25:00

Firma ZARMEN Sp. z o.o. podpisała porozumienie o współpracy (Memorandum of Understanding) z firmą Korea Hydro & Nuclear Power Co., Ltd. (KHNP) podczas „APR1400 SUPPLIERS SYMPOSIUM 2022”, który odbył się 10 listopada br. w Izbie Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska w Warszawie.

Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.