Udostępnij:

Aktualności ze Spółek

wszystkie artykuły
Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. życzy radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2021

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.

2020-12-21 08:30:00

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. życzy Państwu Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2021.

Okładka newsa Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzy Koksownia Częstochowa Nowa

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2020-12-21 08:00:00

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2021 życzy Państwu Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Okładka newsa Wyjątkowa Szlachetna Paczka od KOFAMA Koźle

Kofama Koźle S.A.

2020-12-12 10:45:00

Trwa Weekend Cudów jubileuszowej 20. edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka". W tym roku pracownicy wraz z Zarządem spółki KOFAMA Koźle S.A. obdarowali prezentami wybraną przez siebie rodzinę.

Okładka newsa Szlachetna Paczka od ZARMEN FPA

Zarmen FPA Sp. z o.o.

2020-12-11 18:00:00

Weekendu Cudów 20. edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka" coraz bliżej. Jak co roku pracownicy spółki ZARMEN FPA obdarują prezentami wybraną przez siebie rodzinę.

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ dla Szlachetnej Paczki

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.

2020-12-11 00:00:00

Już tylko kilka godzin dzieli nas od Weekendu Cudów. W tym roku firma REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. ponownie zaangażowała się w tegoroczną 20. już edycję ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”.   

Okładka newsa KOFAMA Koźle odzyskała dawny blask

Kofama Koźle S.A.

2020-10-01 09:45:00

Wielkim sukcesem zakończyła się inwestycja pn. „Przebudowa i rewitalizacja zakładu produkcyjnego KOFAMA Koźle S.A.”. Przez 2 lata intensywnych prac udało się odtworzyć i przywrócić do pierwotnego stanu wygląd ponad 120-letnich budynków fabryki.

Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi