Udostępnij:

#ZaopatrzSięNaCzas w Koks Eko Groszek Premium. Nowa oferta sprzedaży.

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2022-09-22 10:00:00

Koks Eko Groszek Premium to nowoczesny nisko emisyjny produkt stworzony i rozwijany we współpracy z Polskim Instytutem Technologii Paliw i Energii w Zabrzu. 

Produkowany w Koksownii Częstochowa Nowa Koks Eko Groszek Premium cechują wysokie parametry jakościowe. Niska zawartość siarki i popiołu oraz wysoka wartość opałowa 28 MJ/kg gwarantuje efektywne ogrzewanie, przy wyraźnie niższym zużyciu w stosunku do paliw tradycyjnych.

Innowacyjne bezdymne paliwo zalecane jest do kotłów lub pieców z ręcznym zasypem paliwa oraz wentylatorem nadmuchowym. Znakomicie sprawdza się w piecach i kotłach w budynkach publicznych, jak i w prywatnych gospodarstwach domowych.

Koksownia Częstochowa Nowa oferuje:

  • Koks Eko Groszek Premium 5 - 31,5 mm w cenie 2500 zł/t netto 
  • Minimalna wielkość zamówienia 25MT
     

Parametry jakościowe:     

  • zawartość popiołu Ad         ≤ 8,5 %
  • zawartość siarki całkowitej Std    ≤ 0,6 %
  • wartość opałowa Qir         ≥ 28 MJ/kg

PRODUKT DOSTĘPNY WKRÓTCE

Zapisy przyjmujemy pod nr tel. +48 343 449 817 lub na adres e-mail biuro-handlowe@koksownianowa.pl 
 

#ZaopatrzSięNaCzas


 

Świadectwo Jakości

Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.