Udostępnij:

#ZaopatrzSięNaCzas w Eko Groszek Premium. Nowa oferta sprzedaży.

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2022-09-22 10:00:00

Eko Groszek Premium to nowoczesny nisko emisyjny produkt stworzony i rozwijany we współpracy z Polskim Instytutem Technologii Paliw i Energii w Zabrzu. 

Produkowany w Koksownii Częstochowa Nowa Eko Groszek Premium cechują wysokie parametry jakościowe. Niska zawartość siarki i popiołu oraz wysoka wartość opałowa 28 MJ/kg gwarantuje efektywne ogrzewanie, przy wyraźnie niższym zużyciu w stosunku do paliw tradycyjnych.

Innowacyjne bezdymne paliwo zalecane jest do kotłów z podajnikiem zasypowym. Znakomicie sprawdza się w piecach i kotłach w budynkach publicznych, jak i w prywatnych gospodarstwach domowych.
 

Koksownia Częstochowa Nowa oferuje:

  • Eko Groszek Premium 5 - 31,5 mm w cenie 2500 zł/t netto 
  • Minimalna wielkość zamówienia 25MT
     

Parametry jakościowe:     

  • zawartość popiołu Ad         ≤ 8,5 %
  • zawartość siarki całkowitej Std    ≤ 0,6 %
  • wartość opałowa Qir         ≥ 28 MJ/kg

PRODUKT DOSTĘPNY WKRÓTCE

Zapisy przyjmujemy pod nr tel. +48 343 449 817 lub na adres e-mail biuro-handlowe@koksownianowa.pl 
 

#ZaopatrzSięNaCzas

Świadectwo Jakości

Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi