Udostępnij:

Inżynier I linii wsparcia

Intebuco Polska Sp. z o.o.

Miejsc pracy: Chorzów

Wyróżnia nas indywidualne podejście do naszych klientów, z którymi bardzo blisko współpracujemy. Tak samo indywidualnie podchodzimy do każdego członka naszego teamu – wzmocnimy Twoje silne strony, przeszkolimy i udoskonalimy w obszarach, w których jesteś słabszy. Mimo to, iż robimy wielkie rzeczy nie jesteśmy duża firmą, więc u nas nie stracisz swojej indywidualności. Jeśli chcesz dołączyć do młodych profesjonalistów, którzy prace traktują jako swoją pasję, aplikuj do nas już dziś i zostań członkiem naszego zespołu. Z pewnością nie będziesz się nudzić - robiąc to co lubisz - w miłej atmosferze, realizując swoje życiowe cele.

Zadaniem pracownika będzie przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników oraz diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych, jak również pomoc przy serwisowaniu sprzętu i infrastruktury IT oraz instalacji i konfiguracji sprzętu i oprogramowania.

Obowiązki:

 • przyjmowanie i klasyfikacja zgłoszeń w systemie serwisowym,
 • wsparcie użytkowników systemów informatycznych, rozwiązywanie incydentów i problemów,
 • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z awariami urządzeń i systemów informatycznych,
 • obsługa techniczna sprzętu komputerowego,
 • instalację oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)zapewnienie użytkownikom wsparcia w ramach pierwszego kontaktu.

Nasze wymagania:

 • biegła obsługa komputera i znajomość środowiska systemu operacyjnego Microsoft Windows,
 • wykształcenia kierunkowego o profilu informatycznym lub pokrewnym,
 • praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów ze sprzętem PC,
 • zaangażowanie, sumienność, skrupulatność,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • jesteśmy otwarci także na kandydatów bez doświadczenia, dla nas liczy się Twoja wiedza i pasja, a doświadczenie zdobędziesz z nami.

Co oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie, dodatkowe premie i dodatki,
 • ciekawą pracę w gronie młodych profesjonalistów z pasją do swojej pracy,
 • kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT,
 • możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych, szkolenia z IT,
 • dogodną lokalizację pracy, nie będziesz musiał jeździć po Polsce - praca na miejscu, żadnych delegacji,
 • pakiet benefitów, m.in.: kartę Multisport, imprezy integracyjne i dobrą kawę,
 • stawiamy na bardzo dobrą atmosferę w pracy, gdyż tworzymy zgrany zespół – razem możemy więcej,
 • praca na laptopie z minimum 2 monitorami i na ergonomicznym fotelu w klimatyzowanym pomieszczeniu z oknem ;)
 • parking pod firmą,
 • mówimy wyłącznie po polsku.

Sądzimy, że zatrudnianie pracowników o zróżnicowanych umiejętnościach stanowi podstawę naszego rozwoju i sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy w oparciu o indywidualne doświadczenie i kwalifikacje naszych kandydatów. Cenimy ich zamiłowanie do odkrywania, tworzenia, upraszczania i budowania. Stawiamy na kreatywność, przecież w IT nie może jej zabraknąć. U nas jest miejsce dla indywidualistów oraz dla tych, którzy cenią grę w zespole.

W INTEBUCO w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia oraz kompetencji zawodowych możemy zaproponować Ci również inne stanowiska związane z IT (od consultingu, poprzez programowanie i serwis, po sprzedaż usług).

Mile widziani studenci ostatnich lat studiów - pracodawca dostosowuje się do zajęć na uczeni. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dołącz do naszego zespołu - aplikuj już dziś!

Napisz do nas na praca@intebuco.pl lub zadzwoń 22 20 50 433, 32 790 99 77

Powrót

Formularz kontaktowy

Uzupełnij przynajmniej jedno z poniższych
Plik nie może przekreczać 3MB! Typ pliku: .doc albo .pdf
* „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych 2016/679 (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam (-em) poinformowana (-ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi