Udostępnij:

Piknik Rodzinny Pracowników Koksownia Częstochowa Nowa "Pożegnanie Lata" 2019

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2019-09-13 09:10:00

W ostatnią sobotę sierpnia Pracownicy Koksowni Częstochowa Nowa Sp. z o.o. wraz z rodzinami bawili się w Olsztynie na pikniku rodzinnym „Pożegnanie lata” zorganizowanym przez Zarząd Spółki. Była to dobra okazja do bliższego poznania oraz spędzenia czasu w gronie najbliższych współpracowników. Zarząd reprezentowali: Prezes Zarządu - Dyrektor Zarządzający Pan Marek Serafin i Wiceprezes Zarządu – Dyrektor Techniczny Pan Robert Paszak. W Pikniku wzięło udział ok. 500 osób, w tym Pracownicy z Rodzinami i zaproszeni goście. 

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, poczynając od najmłodszych, a kończąc na tych najstarszych. W wiosce dziecięcej, chłopcy i dziewczęta rysowali kredkami, malowali farbami, robili mydlane bańki, stawiali budowle „Boba Budowniczego”, pokonywali namiotowy tor przeszkód, bawili się w suchym zamkowym basenie. Oblegane były również trampoliny i dmuchańce dostosowane dla dzieci i dorosłych.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz młodych żużlowców z UKS Speedway Rędziny oraz możliwość obejrzenia z bliska najnowocześniejszego wozu strażackiego udostępnionego przez OSP Błeszno.

W trakcie wydarzenia odbywały się liczne konkursy z nagrodami, w których brali udział wszyscy obecni na pikniku oraz konkurs dla pracowników Spółki, w którym do wygrania było ponad 50 cennych nagród. Zwieńczeniem Rodzinnego Pikniku był emocjonujący pokaz ognia. 


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

Instalacje elektryczne i AKPiA Instalacje elektryczne i AKPiA

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi