Udostępnij:

KOFAMA Koźle S.A. na V Złotym Balu Biznesu

KOFAMA Koźle S.A.

2019-02-20 10:40:00

W piątek 15 lutego br. odbył się jubileuszowy V Złoty Bal Biznesu organizowany przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o. W przepięknym anturażu Sali Balowej Dworku Komorno spotkało się ponad 145 gości reprezentujących 42 podmioty przestrzeni gospodarczej, w tym przedstawiciele firm należących do Klastra Chemii Specjalistycznej CHEM-STER oraz biznesmeni z okręgu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Po raz pierwszy w Balu Biznesu wzięli udział przedstawiciele zarządu KOFAMA Koźle S.A oraz zaproszeni przez zarząd pracownicy spółki wraz z partnerami, w ramach nagrody za zaangażowanie w prac na rzecz rozwoju spółki.

W trakcie wydarzenia odbyła się gala wręczenia statuetek Kozły Biznesu 2018. Celem III edycji konkursu było wyłonienie najbardziej znaczących podmiotów oraz wydarzeń w minionym roku, a także promowanie działań innowacyjnych i przyczyniających się do rozwoju z Gminy i Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Statuetki i nagrody laureaci odebrali z rąk prezydent Kędzierzyna-Koźla Pani Sabiny Nowosielskiej oraz prezes Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego Pani Alicji Górskiej w następujących kategoriach:

  • Firma Roku, 
  • Inwestycja Roku, 
  • Działalność Społeczna Roku, 
  • Osobowość Roku, 
  • Nagroda Mediów.

Wręczono również wyróżnienie i dyplom w kategorii Debiut Roku.

Jak co roku podczas Balu Biznesu odbyła się aukcja charytatywna przeznaczona na cel społeczny – ufundowanie nagród dla laureatów konkursu na projekt kampanii społecznej dotyczącej życia w mieście chemii. Ten wyjątkowy wieczór uświetnił specjalny występ artystyczny, a zabawa taneczna trwała do białego rana przy akompaniamencie zespołu Takton Band. Wydarzenie poprowadził znany prezenter telewizyjny Marcin Prokop.

fot. Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o.


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi