Udostępnij:

KOFAMA Koźle S.A. na XI Akademickich Targach Pracy

KOFAMA Koźle S.A.

2019-03-13 11:30:00

W środę 20 marca 2019 r. ruszają XI już Akademickie Targi Pracy w „Łączniku” Politechniki Opolskiej. KOFAMA Koźle S.A. zaprasza wszystkich studentów, ale i nie tylko na stoisko nr 25 i 26  - zlokalizowanym zaraz przy targowej fotobudce - na którym pojawi się wspólnie z Przedsiębiorstwem Technicznej Obsługi Przemysłu „OPOLREM” Sp. z o.o. Przedstawiciele spółek odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości dotyczące wymagań przy zatrudnieniu w spółkach należących do GRUPY ZARMEN. Na stoisku nie zabraknie także licznych konkursów i atrakcji dla odwiedzających. 

W trakcie wydarzenia o godz. 12.00 odbędzie się wykład motywacyjny Gościa Specjalnego. W największej auli „A” Victor Borsuk, 7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu i wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata opowie, jak przekuł pasję do niszowego sportu ekstremalnego w biznes. 

Swoistą tradycją Akademickich Targów Pracy stała się loteria "Koło Fortuny", która jak co roku zostanie zorganizowana na stoisku Politechniki Opolskiej. Uczestnicy gry 3 - krotnie kręcą kołem celem wylosowania pytania z dziedzin takich jak np.: z życia uczelni i regionu, wiedza o rynku pracy i karierze zawodowej, itp. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi uczestnicy otrzymują nagrody.

Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej to:

  • Ponad 60-ciu wystawców z całej Polski.
  • Strefa konsultacji, gdzie będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne i pomysł na biznes oraz  przygotować makijaż idealny na zrobienie pierwszego wrażenia.
  • Salka spotkań, czyli „szybkie randki” z pracodawcami.
  • Strefa relaksu, która pozwoli zebrać myśli, uporządkować materiały i dokumenty oraz przygotować się do rozmów.

DO ZOBACZENIA W "ŁĄCZNIKU" NA STOISKU NR 25 I 26 W ŚRODĘ 20 MARCA OD GODZ. 10.00 


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi