Udostępnij:

KOFAMA Koźle S.A. na XI Akademickich Targach Pracy

KOFAMA Koźle S.A.

2019-03-13 11:30:00

W środę 20 marca 2019 r. ruszają XI już Akademickie Targi Pracy w „Łączniku” Politechniki Opolskiej. KOFAMA Koźle S.A. zaprasza wszystkich studentów, ale i nie tylko na stoisko nr 25 i 26  - zlokalizowanym zaraz przy targowej fotobudce - na którym pojawi się wspólnie z Przedsiębiorstwem Technicznej Obsługi Przemysłu „OPOLREM” Sp. z o.o. Przedstawiciele spółek odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości dotyczące wymagań przy zatrudnieniu w spółkach należących do GRUPY ZARMEN. Na stoisku nie zabraknie także licznych konkursów i atrakcji dla odwiedzających. 

W trakcie wydarzenia o godz. 12.00 odbędzie się wykład motywacyjny Gościa Specjalnego. W największej auli „A” Victor Borsuk, 7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu i wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata opowie, jak przekuł pasję do niszowego sportu ekstremalnego w biznes. 

Swoistą tradycją Akademickich Targów Pracy stała się loteria "Koło Fortuny", która jak co roku zostanie zorganizowana na stoisku Politechniki Opolskiej. Uczestnicy gry 3 - krotnie kręcą kołem celem wylosowania pytania z dziedzin takich jak np.: z życia uczelni i regionu, wiedza o rynku pracy i karierze zawodowej, itp. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi uczestnicy otrzymują nagrody.

Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej to:

  • Ponad 60-ciu wystawców z całej Polski.
  • Strefa konsultacji, gdzie będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne i pomysł na biznes oraz  przygotować makijaż idealny na zrobienie pierwszego wrażenia.
  • Salka spotkań, czyli „szybkie randki” z pracodawcami.
  • Strefa relaksu, która pozwoli zebrać myśli, uporządkować materiały i dokumenty oraz przygotować się do rozmów.

DO ZOBACZENIA W "ŁĄCZNIKU" NA STOISKU NR 25 I 26 W ŚRODĘ 20 MARCA OD GODZ. 10.00 


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.