Udostępnij:

KOFAMA Koźle i OPOLREM na XI Akademickich Targach Pracy w „Łączniku”

KOFAMA Koźle S.A.

2019-03-21 00:00:00

Organizowane przez Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej już po raz 11 Targi Pracy w „Łączniku” dla studentów, absolwentów i pracodawców przeszły już do historii. Pierwszy raz podczas targów swoją ofertę zaprezentowały spółki należące do GRUPY ZARMEN, KOFAMA Koźle S.A. oraz Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu „OPOLREM” Sp. z o.o. 

Ponad 60 wystawców, w tym przedstawiciele firm i instytucji z różnych branż zaprezentowało swoją ofertę, a wśród propozycji adresowanych do studentów oprócz zatrudnienia były również praktyki zawodowe oraz staże. Pomimo tego, iż rynek pracy wciąż sprzyja potencjalnym pracownikom, a znalezienie "etatu" nie stanowi większego problemu to okazuje się, że wielu studentów rozpoczyna swoją karierę zawodową właśnie dzięki targom pracy.

Nasza obecność na XI Akademickich Targach Pracy Politechniki Opolskiej pozwoliła nam nie tylko nawiązać kontakt ze studentami i absolwentami tej renomowanej uczelni, ale przede wszystkim poznać ich oczekiwania dotyczące pracy w dzisiejszych czasach. W naszej firmie łączymy wiele wymiarów: nowe technologie z tradycją, doświadczenie z młodością, pracę zespołową z indywidualnym rozwojem osobistym oraz nastawienie na cel z dbałością o jakość.komentuje Ewelina Kwiatkowska, Wiceprezes Zarządu KOFAMA Koźle S.A. Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego ciągle rozwijającego się zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie. – dodaje Ewelina Kwiatkowska.

Oprócz stoisk wystawców, dla zwiedzających przygotowano także strefę relaksu i darmowy poczęstunek oraz studenckie koło fortuny. Gościem specjalnym targów był kitesurfer, podróżnik i mówca motywacyjny Victor Borsuk.


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi