Udostępnij:

Szlachetna Paczka REMAK-ENERGOMONTAŻ

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.

2022-12-14 11:00:22

Jak co roku nasza firma REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. zaangażowała się w ogólnopolską akcję charytatywną Szlachetna Paczka. Pracownicy wraz z Zarządem spółki przygotowali paczki dla rodziny pani Małgorzaty. 

Rodzina pani Małgorzaty odczuwa głęboką monotonność i niepewność. Te słowa najlepiej oddają codzienność pani Małgorzaty, pana Konrada i ich dzieci - Antoniny i Jana. Mimo to ich rodzina jest szczęśliwa, ponieważ wspierają się wzajemnie i są po prostu razem. Pan Konrad pracuje na pełen etat, a pani Małgorzata zajmuje się domem. Kobieta od urodzenia jest częściowo sparaliżowana, a każdy ruch jest dla niej wyzwaniem. Mimo to spełnia się jako matka i pani domu. Ich dzieci kształcą się, aby w przyszłości spełniać marzenia. Antonina chciałaby zostać fryzjerką. Pan Konrad kilka lat temu został zdiagnozowany i boryka się z chorobami kardiologicznymi. Dzieci natomiast borykają się z problemami okulistycznymi. Niepewnością napawa ich przyszłość, ponieważ rodzice boją się, że przyjdzie czas, kiedy to nie będą w stanie zaspokoić podstawowych potrzeb swoich dzieci. 

Okres świąteczny to magiczny czas, wtedy też często dzielimy się dobrocią z innymi. 

Zakupione sprzęty oraz środki codziennego użytku ułatwią w znacznym stopniu rodzinie pani Małgorzaty sprostać kolejnym wyzwaniom stawianym przez życie. Rodzina chciałaby skorzystać z okazji i serdecznie podziękować zarządowi i pracownikom firmy za okazanie serca w tym trudnym dla nich czasie i jednocześnie złożyć życzenia Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich pracowników REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.

Ogromne podziękowania dla wszystkich darczyńców za każdy wkład w Szlachetną Paczkę!
 


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.