Udostępnij:

Maturzyści PZS Bieruń zwiedzili Zakład Produkcji Szynoprzewodów ELEKTROBUDOWA w Tychach

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o.

2023-04-03 15:00:58

W czwartek 30 marca 2023 r. kolejny raz gościliśmy grupę młodzieży z klas maturalnych Powiatowego Zespołu Szkół z Bierunia, tym razem w tyskim Zakładzie Produkcji Szynoprzewodów. W ostatnich dniach nauki w Technikum młodzi spawacze oraz mechanicy mieli okazję zobaczyć jak powstają jedne z najnowocześniejszych szynoprzewodów w Europie.

Grupę uczniów wraz z opiekunami przywitaliśmy solidnym szkoleniem z zakresu BHP oraz krótką prezentacją Dyrektora Produkcji pana Kamila Sperki, który przedstawił uczestnikom możliwości produkcyjne tyskiego zakładu oraz strukturę organizacyjną spółki ELEKTROBUDOWA. Następnie wycieczka udała się na zwiedzanie hali produkcyjnej, gdzie młodzież miała okazję zobaczyć cały proces produkcyjny oraz elementy szynoprzewodów przygotowywane pod indywidualne zamówienia z całego świata.

W kolejnym etapie zaprosiliśmy młodzież na szkolenie z pierwszej pomocy prowadzone przez Annę Hornik z Działu HR ELEKTROBUDOWA, która zaprezentowała sposób wykonania reanimacji oraz wyjaśniła sposób działania defibrylatora AED.

Po zakończeniu wycieczki odpowiedzieliśmy na pytania młodzieży dotyczące możliwości i warunków zatrudnienia, pojawiły się też pierwsze zaproszenia do składania aplikacji po zdaniu matury. 

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Zakładu oraz pracownikom za możliwość zapoznania się z działalnością oddziału w Tychach. Zakład cechuje pełen profesjonalizm, fachowość i merytoryczne podejście podczas oprowadzania po zakładziepodsumował Mariusz Meroń, Kierownik Szkolenia Praktycznego PZS Bieruń.
 


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności GRUPY ZARMEN stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawcy Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

GRUPA ZARMEN świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

GRUPA ZARMEN jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności GRUPY ZARMEN obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Działalności GRUPY ZARMEN w tym zakresie obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi remontowe i modernizacyjne urządzeń oraz instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.