Udostępnij:

RUE-RZN i HOLDUCT łączą siły pod wspólnym szyldem

Holduct Sp. z o.o.

2020-05-29 08:00:00

W środę 27 maja 2020 r. pod jednym szyldem HOLDUCT połączyło siły dwóch znanych na polskim rynku producentów maszyn i urządzeń dla sektora elektrycznego i energetycznego: RUE-RZN Sp. z o.o. i HOLDUCT Sp. z o.o. Dzięki połączeniu spółka HOLDUCT zgromadziła w sobie kompetencje i Know-How obu producentów, co pozwoli jej dostarczać klientom produkty najwyższej jakości.

RUE-RZN jest jedną z czołowych polskich firm działających na rynku automatyki przemysłowej i elektryki. Korzenie spółki sięgają roku 1946, kiedy to w oparciu o Centralne Warsztaty Rybnickiego Gwarectwa Węglowego powstały Rybnickie Zakłady Naprawcze P.W. 

HOLDUCT od ponad 25 lat jest jednym z liderów w zakresie projektowania, produkcji i montażu szynoprzewodów dużej mocy średniego i niskiego napięcia. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1988 roku i przekształcone w HOLDUCT Sp. z o.o. w 1996 roku z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. 

Obie spółki wchodzą w skład Grupy Kapitałowej ZARMEN, która jest liderem na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych w regionie. Siła i potencjał grupy tkwi w zróżnicowanym zakresie działalności oraz zdywersyfikowanych segmentach rynku obsługiwanych przez 13 spółek i jednostek współpracujących.

Połączenie pod wspólną marką dwóch czołowych producentów maszyn i urządzeń dla sektora energetycznego to doskonałe posunięcie, które pozwoli rozszerzyć zasięg działalności, sieć dystrybucji, a także promować markę, której znakiem rozpoznawczym będą innowacyjne rozwiązania i najlepszej jakości produkty.


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi