Udostępnij:

Wyjątkowa Szlachetna Paczka od KOFAMA Koźle

KOFAMA Koźle S.A.

2020-12-12 10:45:00

Trwa Weekend Cudów jubileuszowej 20. edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka". W tym roku pracownicy wraz z Zarządem spółki KOFAMA Koźle S.A. obdarowali prezentami wybraną przez siebie rodzinę.
 

Oto historia rodziny Pani Joanny, którą otrzymała Szlachetną Paczkę.

Pani Joanna wraz z synami mieszka w wynajmowanym mieszkaniu. Wcześniej radziła sobie ze wszystkim, jednak przez pandemię i brak opieki nad synem podczas nauczania zdalnego straciła pracę. Jest również w trakcie rozwodu. Największą trudnością dla rodziny jest brak opieki nad starszym synem, który wymaga podwójnego wysiłku z powodu wielu chorób. Obecnie rodzina utrzymuje się z niewysokich alimentów i świadczeń wychowawczych. Tak naprawdę po opłaceniu rachunków rodzinie zostaje 76 zł na osobę, więc w rzeczywistości nie starcza im na życie. Pani Joanna codziennie staje przed dylematem czy zapewnić dzieciom jedzenie, czy też opłacić rachunki.

Gdy usłyszeliśmy tę historię bez wahania postanowiliśmy pomócmówi Lesław Pałosz, Prezes Zarządu KOFAMA Koźle S.A. Nikt w tym szczególnym świątecznym czasie nie powinien martwić się o przysłowiowe ,,jutro" – dodaje.


Zebrane zostały wszystkie potrzebne rzeczy, o które prosiła rodzina. Przekazanych zostało 15 paczek, w których znalazły się artykuły spożywcze, środki czystości, materiały szkolne, potrzebne ubrania zimowe oraz sporo zabawek i słodyczy dla dzieci. Zorganizowane zostały meble, których brakuje w mieszkaniu pani Joanny. Każdy dzielił się tym co ma, bo jak wiemy... dobro powraca.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę bardzo dziękujemy oraz życzymy zdrowia, radości i spokoju w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. 

W tegorocznej, 20. już edycji Szlachetnej Paczki, Weekend Cudów przypada na 12 i 13 grudnia. Blisko 140 rodzin, wciąż jednak czeka na pomoc! Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i pomóż tym, którym zabrakło szczęścia.
 


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu i produktów węglopochodnych Produkcja koksu i produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH Produkcja wyrobów swobodnie kutych I KUTO-WALCOWANYCH

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego.