Udostępnij:

Koksownia Częstochowa Nowa Gospodarzem Honorowym XXIV Kongresu Użytkowników Pomp

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2018-03-05 11:00:37

W dniach 10-11 maja br. specjaliści związani z techniką pompową spotkają się podczas XXIV Kongresu Użytkowników Pomp w Bełchatowie. Gospodarzem Honorowym tegorocznej edycji wydarzenia jest Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. 

Jedną z atrakcji przygotowaną dla uczestników na zakończenie kongresu będzie zwiedzanie Koksowni Częstochowa Nowa. Wystarczy tylko zgłosić chęć udziału w terminie do 30 kwietnia. W planie wycieczki znajduje się m.in.:

 • gaszenie koksu,
 • biologiczna oczyszczalnia ścieków,
 • układ wody chłodzącej,
 • instalacja oczyszczania gazu koksowniczego,
 • centralna dyspozytornia,
 • centralne laboratorium.

Tematem przewodnim konferencji będą pompy, armatura, napędy i uszczelnienia. Uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania dotyczące tego, co pojawiło się nowego na rynku pomp, o czym nie można zapomnieć inwestując w układ pompowy, jak osiągnąć cel, którym jest optymalizacja oraz co robić gdy dojdzie do awarii?

Zapoznaj się z programem XXIV Kongresu Użytkowników Pomp:

 • SESJA WPROWADZAJĄCA: Co nowego na rynku pompowym?
 • BLOK I: Pompy w praktyce, czyli z doświadczeń pompiarza
 • BLOK II: Inwestycja w układ pompowy – o czym nie można zapomnieć?
 • BLOK III: CEL: Optymalizacja układu pompowego
 • BLOK IV: Na wypadek awarii
 • DEBATA: Układ pompowy to nie tylko POMPA

Już dziś zarezerwuj termin 10-11 maja 2018 i zgłoś swój udział.


wszystkie artykuły powrót do kategorii
Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych Generalne Wykonawstwo Inwestycji Przemysłowych

Kluczowy obszar działalności Grupy stanowią usługi budowlano-montażowe realizowane w formule Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Przemysłowych. Od projektowania, poprzez realizację i uruchomienie, na serwisowaniu kończąc.

Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych Usługi utrzymania ruchu zakładów przemysłowych

Usługi utrzymania ruchu GRUPY ZARMEN są świadczone m.in. dla zakładów przemysłowych z branży hutniczej, koksowniczej, metalurgicznej oraz cementowo-wapiennej.

Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego Modernizacje i remonty dla przemysłu energetycznego

Grupa świadczy usługi z zakresu modernizacji i remontów kotłów energetycznych oraz urządzeń pomocniczych występujących w zakładach energetycznych.

Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych Produkcja koksu oraz produktów węglopochodnych

Grupa jest znaczącym na rynku producentem koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przemysłowo-opałowego. GRUPA ZARMEN jest również wytwórcą ubocznych produktów procesu koksowania węgla, tzw. węglopochodnych.

Produkcja wyrobów swobodnie kutych Produkcja wyrobów swobodnie kutych

Ten segment działalności Grupy obejmuje produkcję wyrobów kutych swobodnie na prasach hydraulicznych. Produkcja obejmuje pręty, pierścienie rozkuwane, krążki, walce hutnicze, wały kołnierzowe i inne odkuwki kształtowe.

Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem Maszyny i urządzenia górnicze wraz z remontami i serwisem

Tan obszar działalności Grupy obejmuje produkcję maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń i instalacji górniczych. Grupa posiada szeroką ofertę produkowanych maszyn i urządzeń.

TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE TECHNIKA WYSOKOPRĄDOWA INSTALACJE ELEKTRYCZNE I AKPIA, SZYNOPRZEWODY, SZAFY STEROWNICZE

GRUPA ZARMEN specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz AKPiA, szynoprzewodów i szaf sterowniczych dla wielu sektorów gospodarki.

Projektowanie maszyn i urządzeń Projektowanie maszyn i urządzeń

Istotnym z punktu widzenia kompleksowości świadczonych usług przez GRUPĘ ZARMEN są usługi w zakresie projektowania oraz dostaw maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Usługi